| Fhudusjshshshhs a întrebat:

As vrea sa îmi iau un nou telefon. Ce îmi recomandați in funcție de baterie si cat de bine merge in gaming. Samsung Galaxy S7 Edge, Huawei P9 sau Huawei Mate 8

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei Mate 8 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Mai intrebi? Samsung galaxy este cel mai bun.

| fabyy1998 a răspuns:

Samsung Galaxy S7 Edge

| oVENsiv a răspuns:

Samsung Galaxy S7 Edge este practic cel mai bun telefon pe care il poti cumpara cu bani in momentul de fata. Si are 4 GB RAM. Daca nu iti merge vreun joc pe el inseamna ca jocul are o problema big grin.