| Mario1994 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Sa fie bun, perfomant, sa faca poze bune, sa aiba baterie de 3000 mah. Ce parere aveti despre Huawei P20 sau Samsung Galaxy A50?

7 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Daca tu te multumesticu 3000mAh in 2019 este jale...
Si tu ai numai variante idioate din ce vad

La banii aia eu zic sa-ti iei Xiaomi Redmi Note 7. Are 48MP, deci poze foaare bune (da are si senzor bun happy ) este foarte rapid arata si bine eu ti-l sugerez

| NYØ2002 a răspuns:

Iti recomand Samsung J6, J6+,J4,J4+,A5,A6

| 1q0p2w9o a răspuns (pentru NYØ2002):

A5 nu mai exista din 2017 si A6 nu a existat niciodata eficial si mondial.

| NYØ2002 a răspuns (pentru 1q0p2w9o):

Exista Samsung A6 cauta pe eMAG

| 1q0p2w9o a răspuns (pentru NYØ2002):

Stiu, dar nu in sensul in care ar fi trebuit lansat. Pur si simplu a aparut. Nu trailer, nu prezentare globala, nu e lansat global.

| XYZ02 a răspuns:

Poti merge pe un P20 linistita.
A50 este un midrange de la Samsung deci nu prea se compara cu cu P20.
Mai ai o alternativa cum a spus cineva un Redmi Note 7 care cred ca te-ar satisface la fel de bine si ai mai salva si ceva bani pe langa.
Mai exista inca o optiune Xiaomi Mi Mix 2 si Mi Mix 2s.
Esti intr-un buget oarecum sensibil pentru ca ai multe, orice te-ai hotara sa faci nu cred ca o sa fi dezamagita de niciun dintre aceste modele(cu excepita a A50)

| 1q0p2w9o a răspuns:

Bateria de 3000 mAh nu e ceva special. Depinde pentru ce il vrei: daca pentru partea de foto, baterie si performanta il vrei, atunci ia P20. Daca preferi ecranul, partea de video, sa poti sa faci si poze Ultra Wide + multe alte functii (de care, totusi, nu stiu cat de mult o sa ai nevoie), atunci ia A50.