| Casiana_Nady_1992 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un Iphone 6.Cam ce parere aveti despre el, Isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| xt9000 a răspuns:

Nu.dupa parerea mea nu isi merita bani. platesti mai mult pentru firma.cu aceeasi bani iti gasesti un telefon cu android cu camera mai buna, procesor mai bun si cel mai important lucru o baterie ce tine mult timp.ai putea merge pe un Sony xperia z3, arata la fel de bine ca un Apple, bateria ii tine mai mult si camera de 20mpx.

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu isi merita decat un sfert din bani, hai sa zicem jumatate ca are aluminiu, dar este foarte slab!

| danutzu96 a răspuns:

Eu nu as sparge atatia bani pe un telefon care daca il scap pe jos se face zob. Prefer un Sony sau un samung mai micut si mai rezistent.

| Altadata a răspuns:

Iphone iti iei doar daca vrei sa arati ca ai bani in test ai putea alege un HTC one sau Sony z3 sau LG g3.

| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Eu personal sunt impotriva Apple mai bine iei un Samsung eu am Samsung galaxy Nexus de 3 ani si nu s-a blocat nici o data sa u sa se sparga mi-a cazut de multe ori. Dar ii alegerea ta ce vrei
happy

| cutbdnusjsdgs a răspuns:

Eu nu inteleg de ce costa atatia bani un telefon ca iphone 6, specificatiile sunt proaste, mie unul nu imi place sistemul lor de operare. Mai bine iti iei un s5/s6, LG g3.

| Ioana699 a răspuns:

Eu am,și ți-l recomand din tot sufletul. big grin
Pozele sunt foarte clare, sistemul de operare este foarte bun.E adevărat, este un telefon foarte scump, dar Apple e una dintre cele mai bune firme de telefoane din lumea, poate chiar și pe primul loc.