| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre iphone 6 si 6s? nu vreau detalii despre pret ca stiu ca este cam mare... as vrea sa stiu pe care merita mai mult banii si de ce

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6s (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......gvz2yi.php

Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| Dan_Preda_1991 a răspuns:

6s deoarece are camere mai mari, mai bune, procesor mai bun se vede excepțional. Îl recomand pentru ca am și eu și e foarte bun.

| Pufulet22 a răspuns:

Este mai bun Iphone s6...
de ce?
au inceput cei de la Apple sa faca ecranul mai bun uitete la drop test pe youtube!

| Mariinaaa a răspuns:

Parerea mea este ca mai bun este iphone 6S deoarece are cateva imbunatatiri fata de iphone 6.