| adyyyyyyyy a întrebat:

ca pot sa-mi fac la telefon (NOKIA 5800)..sa nu imi mai spuna ca am memoria plina la cartela...am sters mesajele dar tot asa imi arata..va rog ajutati-ma...cine ma ajuta primeste funda! PROMIT!

4 răspunsuri:
| yourFanta a răspuns:

Incearca o resetare a telefonului

| Andy2077 a răspuns:

Salut! Muta si numerele de telefon in memoria telefonului, mesajele le-ai sters sigur pe cele din SIM? Daca esti sigur ca ai facut cele doua variante de sus fa-i un backUP la telefon si da-i o resetare generala.

| adyyyyyyyy explică (pentru Andy2077):

Pai nu le pot muta, imi arata doar sa le copi..si le copi tot pe sim.iar cand dau sa le copi pe sim imi spune ca este memoria plina.

| madutzyk93 a răspuns:

Sterge fisierele foto/video