| CristinaAlexandra5 a întrebat:

Cand imi conectez telefonul (Samsung Galaxy S Advance) la usb-ul laptopului, telefonul se incarca, dar nu imi apare pe laptop acel fisier cu documentele din telefon. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| danyshatAT a răspuns:

Scoate cablul si introducel in alt port usb happy

7 răspunsuri:
| danyshatAT a răspuns:

Te duci frumusel la setari wireless and network apoi la usb settings si bifezi Mass storage happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru danyshatAT):

Imi spune sa conectez cablul USB pentru a utiliza stocarea in masa, desi el este conectat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru danyshatAT):

Care alt port usb?

| danyshatAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai pe romaneste laughing alta gaura usb laughing

| danyshatAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Scoate cablul si introducel in alt port usb happy

| Alexx15 a răspuns:

Daca nu ai card in el nu o sa iti apara, dar cred ca e o metoda si fara card: cupleaza telefonul cu cablul USB si vezi daca iti apare update de driver. Daca nu zi-mi ce windows ai si te ajut mai departe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexx15):

Nu merge, am windows 7. lasa-mi id-ul tau si vorbim mai multe acolo happy

| Alexx15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Alx_h04