| ionut2000000 a întrebat:

care e cel mai fain joc de masini care se poate juca in acelasi timp si offline da si online(daca este). Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la joc cu masini de curse iti recomand GT Racing 2. De asemenea, mai bun decat GTA este Gangstar Vegas.

Vezi ca au dimensiuni enorme. GT RACING 2 are aproape 900 MB, iar Gangstar Vegas 2.5 GB. Da, este pentru telefon. Gasesti in Google Play sau AppStore. Sunt gratuite, nu cu bani. Numai ca au achizitii in joc. Avansezi si fara bani, dar mai greu.

| ionut2000000 explică (pentru anonim_4396):

Nu e cine stie ce pentru un telfon mediu din zilele noastre, oricum am si card

| Vl4dimir a răspuns:

Need for Speed Rivals sau The Run sau Most Wanted 2012!
Sau poti GTA 5. happy

| ionut2000000 explică (pentru Vl4dimir):

Gta 5?!

| ionut2000000 explică (pentru Vl4dimir):

Da sigur sunt online si ofline?

| Vl4dimir a răspuns (pentru ionut2000000):

Nu sigur. 100%! Le-am jucat eu personal si erau atat online cat si offline. Si da GTA 5 sau 4 sau San Andreas, ca poti concura si acolo si mai sunt si online pe langa toate, dar si offline. Mult succes happy

| ionut2000000 explică (pentru Vl4dimir):

Gta 5,4 cum sunt, mai faine ca san andreas? si le poti juca ofline de tot si sa le setezi sa te joci online sau cum? Daca ai putea sa-mi explici si mie putin ti-as fi recunoscator.

| leothespoon a răspuns (pentru ionut2000000):

Pai tu ce crezi joc din 2013 comparat cu joc din 2004... -.-" Gta 5 si 4 ca sa poti juca online trebuie sa il cumperi (gta 5 60 de euro si gta 4 20 de euro dar gta 4 e o porcarie)