Întrebare recomandată | ğözde a întrebat:

Caut pe internet de ceva timp niste modele de huse pentru telefonul Yezz Andy A4.5, dar nu gasesc nimic.Mi-ati putea spune daca o husa pentru un alt telefon se potriveste cu telefonul asta.? Daca da, va rog sa-mi spuneti, dar husele sa nu fie simple de 10 lei. puppy dog eyes

Dau fundita! :*

3 răspunsuri:
| damad3pica a răspuns:

Buna, gasesti modele de huse foarte dragute si ieftine in genul cautat de tine pe https://www.facebook.com/accesorii.cadouri Succes!

| Ionela_Ionela_1995 a răspuns:

Bhna... Si eu am yezz a4.5 si am cumparat husa care se potriveste la sIII. Merita sa incerci. Puup :*

| ğözde explică (pentru Ionela_Ionela_1995):

Paii. imi poti da un link/site ceva cu husa pe care o ai si tu? sau ceva de genul. ca sa fiu sigura ca e bunaa puppy dog eyes :*