| CatalinOrzan a întrebat:

Ce sa aleg dintre telefonul Allview V1 Viper si replica chinezeasca Samsung Galaxy S3, cu exact aceleasi performante?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu iti spun ca V1 Viper este bun. O replica este de proasta calitate si acele site-uri cam au probleme cu legea. Si mai bun este un V1 Viper S. E nitel mai scump dar este exceptional!

| OnuOnulică a răspuns:

Allview V1 Viper

| sltlp a răspuns:

Viper-ul. Nu te incurca cu replici, ca regreti dupa.

| TwiSt1997 a răspuns:

Viper probabil.

| Vlad_Vladut_1995_xblb a răspuns:

Samsung Galaxy S3 este mai frumos

| CatalinOrzan explică (pentru Vlad_Vladut_1995_xblb):

Nu prea imi pasa de frumusete dar...si eu ma gandesc tot la el.

| xerxess a răspuns:

Viper

| RazwanRazwan a răspuns:

Eu unul ti-as zice sa alegi Samsung galaxy s3, deoarece este mai elegant decat Allview. Parerea mea.