| ali23082003 a întrebat:

TPU! Cine imi poate recomanda un telefon bun (pana in 80-85 euro) cu android? De preferabil smartphone.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Allview A5 Quad e in jur de 80-100 de euro dar merita pentru pretul lui happy

| ali23082003 explică (pentru OnuOnulică):

Da, mi se pare ok, iar pretul se incadreaza. Si cum o sa il iau in perioada Craciun/Anul nou presupun ca ar fi o reducere cat de mica pe aproape fiecare site. Ar putea fi o alegere

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Uite la ce m-am gandit eu : http://www.emag.ro/......DGL3CBBBM/
Cel mai ok telefon. De 400 lei nici ca nu ti-ai putea dorii mai mult de la un telefon decat 1gb de ram, display mare, procesor bun, si o autonomie a bateriei destul de ok. Pana in pretul de 400 lei, is the best choice.

Bft!

| Treistariustar a răspuns:

Acesta este un telefon foarte bun http://bit.ly/1w8JL0k

| iasmi2002 a răspuns:

Buna. pai si eu am avut nevoie de un smartphone cu android pentru un program... am dat pe el 700 Ron.

Te poti informa mult mai b

| 1234567896666 a răspuns:

Eu am Allview A5 Duo si e perfect! Are 4.2.2 Jelly Bean. E smartphone. Costa 400 lei. Eu am si pana acum nu mi s-a stricat si ruleaza foarte bine. Merita sa il cumperi!