| killerspike95 a întrebat:

cine ma poate ajuta sa bag jocuri si aplicatii pe iphone si cum se baga? as vrea sa-mi spuneti cum se baga jocuri pe iphone fara istore ca am auzit ca se poate ma puteti ajuta? sau un site ceva de une pot sa bag jocuri pe el? dau BIG fund tongue

1 răspuns:
| Deea157 a răspuns:

Buna!
Pai daca ai jailbreack facut intra in cydia si cauta AppStore instaleaza-l apoi intrii in el dai la search si cauti ce doresti! Sper ca te-am ajutat. happy