| mafiotulnumberone a întrebat:

de curand mi-am achizitionat un iPhone si a s vrea sa imi bag si eu niste jocuri aplicatii free, precizez ca iPhone este 3gS cu versiunea de 4.0.0(nu merge upgrade)Va roog ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Diana4Flore a răspuns:

Deci ca sa poti sa iti bagi jocuri pe iPhone trebuie sa ai cont Apple ca sa intri la apps store si scrii acaolo ce vrei de axemplu : games free

| mafiotulnumberone explică (pentru Diana4Flore):

Am cont si mi-am descarcat si iTunes pe pc, si cand dau la instalare la un joc free de pe iPhone spuie ca: eroare trebuie sa te conectezi la AppStore la computer(si eu sunt conectat)sau nu fac bine?!