| ionut2000000 a întrebat:

cine stie un telefon la un pret accesibil, sa mearga bine (sa aiba vreo 4 g si sa aiba minim 14 cm)-caut pentru sora mea.Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Daca sora ta doreste un telefon cu o camera foto si video buna, cat si performante ale telefonului pe masura, recomand Nokia Lumia 640 : http://www.pcgarage.ro/smartphone/microsoft/lumia-640-dual-sim-black/

Daca bugetul este mult mai mic de atat, recomand :
http://www.pcgarage.ro/smartphone/allview/p4-life-dual-sim/

| ionut2000000 explică (pentru SilviaDulcik):

Stiu telefoanele astea si sunt prea mici, ea ar vrea chiar exagerat de mare ca vrea sa si-l tina in poseta

| bibi518 a răspuns:

Huawei sau Samsung galaxy.Eu le-am avut si merg ok si respecta cerintele tale in afara de pret pentru ca nu stiu ce inseamna pentru tine accesibil, deci trebuie sa vezi cu ochii tai pretul si sa decizi daca merita sau nu happy

| MayhemChimera a răspuns:

Buna,eu am Lenovo A328 si este foarte bun, potrivit de mare, cam cat un Galaxy S3.Am dat 500 de lei pe el, pret mic la cat de bun este.Merge foarte bine, e rapid, face poze destul de bune.Il recomand, nu vei regreta.