| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi pun parola la telefon (tot felul de parole, semne, nr,...)? Mentionez ca am un smartphione Allview p6 life.Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| ludlow a răspuns:

In general la setari/blocare ecran acolo trebuie sa fie si tot acolo poti alege intre a pune o parola, un cod pin sau un model.have fun

2 răspunsuri:
| DanielPH a răspuns:

Eu folosesc antivirusul pentru a pune parole pe diferite fisiere din telefon.
Acum depinde si ce antivirus folosesti, eu de exemplu am :
https://play.google.com/......ps/details
Adica Avast!

| TheCosmin02 a răspuns:

La Samsung e aplic>setari>dispozitivul meu>blocare ecran
la ala nu stiu dar cred ca aplicatii>setari>securitate>blocare ecran>si unde scrie glisare
sper ca ti-am fost de ajutor! happy
am avut numai Samsung si nu prea ma pricep la altele!