| Don714 a întrebat:

Cum sa pun android pe un telefon fara android?

Raspundeti bine sub funda!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti sa pui Android pe un telefon fara. Ele sunt construite sa functioneze pe un anume sistem de operare, nu sunt ca pc urile

| AlexElektro1987 a răspuns:

Imposibil sa bagi Android pe un telefon care nu vine din fabrica cu asa ceva.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu este posibil, poti sa iti vinzi telefonul si sa iti cumperi unul cu android

| bumtzbumtz a răspuns:

Nu se poate aşa ceva mă.winking

| Alleeeeeeee a răspuns:

Nu merge. Dacă nu ai android pe telefon..nu ai cum "să pui" sau "să descarci". Funda?

| Bordinc_Razvytzu_1995 a răspuns:

Salut POPALEX2004! Nu poti sa bagi android pe telefon tu poati sa bagi doar teme.jar/.jad sau.sys si se va schimba meniulwinking. Daca imi zici ce telefon ai te pot ajuta.