| alinanicoleta99 a întrebat:

big grin imi puteti da niste aplicatii faine pentru un telefon android?

Răspuns Câştigător
| blueskydarkeyes a răspuns:

Shazam pentru muzica
Transport urban pentru mijloacele de transport in comun (e utila si e pentru mai multe orase mari)
Facebook, messenger, skype, Whatsapp pentru socializare/comunicare
Subway surfars, Temple run, Plague Inc., Hill Race pentru categoria de jocuri
Sau cel mai simplu intri pe Google Play si dai la cele mai noi aparute/cele mai cautate, dorite (toprated)

4 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

- Temple run 2
- Angela
- Talking Tom 2
- Talking Ginger
- Fruit Ninja
- Pou
- Benji Bananas
- Manuganu
- Lazors
- Shazam

| MihaiGe a răspuns:

Shazam, Talking TOM cat, My birthday.
Si cam atat.