| vampirs a întrebat:

Dati-mi un site pentru android (tableta) unde pot descarca jocuri foarte faine sau cu bani siteul sa fie sigur fara virusi!

si de unde pot dowlanda 1market mobile?

eu am tableta asta ar merge 1market mobile pe ea? si jocuri cat mai faine?

http://www.emag.ro/tableta-google-nexus-7-cu-procesor-nv idiar-tegrar-3-quad-core-1-2ghz-7-1gb-ddr3-16gb-wi-fi-gp s-android-4-1-brown-nexus7-Asus-1b031a/pd/EQ4TKBBBM/#res igilate

Dau funda +vot pentru cine da un site bun si imi zice daca merge 1 market

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cum naiba să nu aibă Magazin Play pe o tabletă Nexus - făcută de GOOGLE?!?
@vampirs trebuie să meargă și cel de care te interesezi tu.
Ca alternativă, am mai descoperit și Aptoide http://en.wikipedia.org/wiki/Aptoide; are chiar și aplicații nelistate în Playstore.

2 răspunsuri:
| Deea_Deea_1993 a răspuns:

Buna. Pe tableta trebuie sa ai ''Magazin Play'', se mai numeste si ''Google Play''. Da-i pe el, acolo sunt foarte multe jocuri, aplicatii, filme, carti de citit...
Daca nu ai ''Magazin Play'', intra pe google si descarca-l.
Dar sigur il ai 100%. Dai pe el si sus in dreapta scrii ce cauti. Sper ca ti-am fost de ajutor.
Mult succes in continuare :*

| vampirs explică (pentru Deea_Deea_1993):

Eu ma refeream in afara de el ca e normal sa il am

| mihai69 a răspuns (pentru Deea_Deea_1993):

Cum naiba să nu aibă Magazin Play pe o tabletă Nexus - făcută de GOOGLE?!?
@vampirs trebuie să meargă și cel de care te interesezi tu.
Ca alternativă, am mai descoperit și Aptoide http://en.wikipedia.org/wiki/Aptoide; are chiar și aplicații nelistate în Playstore.