| vasyyyyyy a întrebat:

De ce nu pot intra pe internet prin mb atunci cand vorbesc la telefon? am Galaxy s4, cum rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Nu poti. Pentru ca reteaua nu iti permite sa folosesti doua servicii in acelasi timp. Poti in schimb sa iti activezi Wi-Fi-ul si ai rezolvat happy Reteaua nu poate sa duca si apelul si banda de date in acelasi timp. Lucrez in domeniu si stiu exact. happy Seara faina!

| vasyyyyyy explică (pentru Roxin):

Deci nu doar la Samsung e problema asta?

| Roxin a răspuns (pentru vasyyyyyy):

Nu. Orice device care are servicii de date si voce. Poti face si tu proba pe orice telefon, orice retea.
Sper ca ti-am fost de folos prin explicatii.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai alta problema la el.Acum am sunat pe cineva cu 3G-ul deschis si nu am intampinat absolut nici o problema.Am un simplu Samsung Galaxy Mini.Primul aparut acum 4 ani.Asa ca nu sunt de acord cu cei care ti-au raspuns inainte.

| bardanalexandrucatalin a răspuns:

Nu se poate