| Deliaa94 a întrebat:

De curând mi-am instalat iOS 14 pe iPhone 6s doar ca am o problema se blochează widgeturile. Am lăsat doar unul și anume vremea dar rămâne pe negru sau pe ziua de ieri. Intru in aplicația vremei îmi arată normal dar când ies tot așa apare, nu își revine! Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Reset la telefon. Daca si dupa reset se comporta la fel vezi daca poti sa te intorci la o versiune mai veche de iOS.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umm...din ce stiu eu nici nu a aparut iOS 14 pentru public laughing

| Deliaa94 explică (pentru anonim_4396):

Pai documentează te mai bine și cauta!