| Anonima2004 a întrebat:

Buna TPU
Ieri, cand am vrut sa intru pe magazin play nu mai mergea, gen nu se deschide deloc iar in istoric, mrg imi arata ca am intrat in magazin play dar ecranul este negru.
Tot asa, am cautat niste raspunsuri pe net dar nu am gasit decat sa dezinstalez actualizarile, atunci cand le-am dezinstalat se deschidea insa se incarca putin si se inchidea.
Am si am instalat de pe google alt magazin play dar tot nu merge!
Ce ii pot face?

5 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Asigura-te ca esti conectata cu un mail in Magazin Play, mie cand nu-mi mergea din cauza asta era. Intra la setari in telefon apoi la conturi si adauga o adresa de mail daca nu ai deja una, apoi iti va aparea in Magazin Play

| TeRogLasama a răspuns:

Incearca sa ii dai Resetare Din Fabrica. Uite aici un link cum se efectueaza:https://www.youtube.com/watch?v=QvFP1sJFY68
E unu foarte simplu de facut. Mult noroc si
Bafta!

| Anonima2004 explică (pentru TeRogLasama):

Ăã, nu știam cã dacã vãd cum se face un ford. știu sã dau resetare din fabricã( stiu cum insa am evitat fiindca am multe aplicatii, poze, Wp

| TeRogLasama a răspuns (pentru Anonima2004):

Intra in setari la aplicatii si du-te la magazin play si sterge memoria cache si dai si un restart dupa.Mult Noroc

| Liviu_Șerban_1991 a răspuns:

Cred ca problema este la Servicii Google Play. Intra in setari, aplicatii, si cauta Servicii Google Play dacă ai telefonul configurat in limba romana. O sa iti apara doua optiuni. Dezactivare si Oprire fortata. Apasa pe a doua varianta si incearca qpoi sa intri pe Google Play. Daca nu funcționează, atunci încearcă sa dezactivezi si sa reactivezi. Sper sa te ajute.