| anonim_4396 a întrebat:

happy Ieri seara mi s-a intamplat ca bateria la telefon sa fie foarte foarte incalzita, n-am bagat in seama acest lucru si am pus telefonul la incarcat. Dupa vreo 5 minute bateria era mult mai incalzita si ecranu la telefon devenise complet alb si nu-i puteam face nimic decat sa-i scot bateria. Ce ar trebui sa fac in caz ca se mai intampla? confused

Răspuns Câştigător
| εяαℓυcαз a răspuns:

Buna happy! Am avut si eu aceeasi problema vara trecuta. Bateria era foarte incinsa iar ecranul alb. Asta se intampla din cauza soarelui / a caldurii excesive sau a softului. Ceea ce trebuie sa faci e sa te duci la Shop-ul de unde ai cumparat telefonul si sa spui ce ti s-a intamplat! O sa ti-l trimita la Bucuresti, iar in maxim o saptamana telefonul v-a venii inapoi, ca nou! Funda? happy

3 răspunsuri:
| Anonim55452 a răspuns:

Sa lasi bateria sa se raceasca si dupa o bagi la incarcat! Funda?

| M?d?linaDinu a răspuns (pentru Anonim55452):

Facutwinking
Dar ce sa fac daca se va mai intampla? confused

| Iris123 a răspuns:

Poti sa'l duci la firma de unde ai cumparat telefonul si poate te ajuta ei cu ceva