| sdfsdfhsfhsuihsi a întrebat:

Buna TPU, mi-am luat o cartela noua pentru telefon, cu 0 euro, doar pentru numar.
Ca sa pot fi sunata trebuie sa incarc cartela, nu?
Ca am incercat sa sun de pe alt numar si mi s-a spus ca, cred ca numarul este blocat, se spune asta pentru faptul ca nu am incarcat-o?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ca sa poti fi sunata, trebuie ca cei care te cunosc sa iti stie acest numar. Logic, nu? Ea se activeaza cand efectuezi primul apel. Deci trebuie sa ai credit.

1 răspuns:
| RealKing01 a răspuns:

Dacă scrie 0.0 euro inseamnă că trebuie să incarci cartela, logic.