| adelutzaaaa a întrebat:

Buna TPU mi-am luat un telefon Nokia 520 lumia. cum se poate reseta contul microsost?

2 răspunsuri:
| unpustiobisnuit a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate reseta. dar asta era valabil la versiunea mai veche de windows

| 0wN a răspuns:

Buna,in primul rand, resetul se poate face din telefon cu anumite coduri si alte chestii, dar cel mai usor mod de a reseta este sa urmezi pasii urmatori:1)il stingi; 2)il aprinzi, dar, in acelasi timp cand el se aprinde trebuie sa tii apasata tasta de volum in crestere pentru 3 secunde; 3)dupa ce ai urmat acele proceduri trebuie sa apesi de 3 ori tastele in urmatorul fel:volum up, volum down, buton de aprindere, si din nou de 3 ori(intr-un fel apesi in rand de sus pana jos); 4)dupa ce ai facut toate aceste chestii pentru resetarea contului, astepti ca el sa se reaprinda. Sper ca te va ajuta!