| Dr0gul3tz a întrebat:

Se poate sa fac o copie la sim-ul meu astfel incat sa primesc mesajele si apelurile in timp real pe 2 telefoane diferite?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| DrGeorge a răspuns:

Poti sa faci un dump la un sim, insa nu o sa mearga ce vrei tu. O sa mearga doar primul care se inregistraza in retea. Cealalta nu va avea semnal.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate asa ceva.

| BiancaDizZBiancaDizZ1996 a răspuns:

Eu odata am pierdut cartela mea sim si m-am dus la telekom si am am facut alta cu acelasi număr, apoi dupa câteva zile am găsit-o pe cea pierdută dar una din ele nu mai functiona. Nu stiu de ce...