| Casiana_Nady_1992 a întrebat:

Strang bani pentru un nou telefon doar ca nu stiu de care sa-mi iau..Allview nu mai iau in viata mea si nici Nokia.M.am gandit la un telefon Lg.Dar as vrea sa aiba memoria mare cam de 16 GB sau 32 GB, telefonul sa fie mare ( lungime cam de 14\15 cm, latimea de 8 si sa fie subtire; sa coste in jur de 1000 de lei sa aiba bateria buna la fel si camera,Android,Wifi si cam atat. Daca nu, si alte telefoane dar in afara de Sony,Allview, Iphone, Nokia.

Răspuns Câştigător
| ithunder a răspuns:

G3 sau G2, sunt cele mai bune telefoane LG, ok, costă în jur de 1500 lei.
dacă te-am ajutat, "cu plăcere" happy

| Casiana_Nady_1992 explică (pentru ithunder):

Dar g2 este bun? Fiindca cineva a zis ca ''i.a murit telefonul'' dupa ce a facut actualizarea la Androidul kit kat..si deja s-a stricat un telefon si acum nu mai vreau sa mi se strice.

| ithunder a răspuns (pentru Casiana_Nady_1992):

G2 are un prieten de-al meu. îi merge perfect.
probabil acel "cineva" nu a ştiut să ţină de telefon.winking

| Casiana_Nady_1992 explică (pentru ithunder):

Orcum m.am hotarat sa-mi hau un Samsung galaxy grand 2 ca Lg e cam scump.

| ithunder a răspuns (pentru Casiana_Nady_1992):

Ok, să îl foloseşti bine. happy

9 răspunsuri:
| JellyPie31 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 neo sau Samsung Galaxy Core Prime

| Preda_Radu_1975 a răspuns:

Cred ca ai putea sa-ti iei un HTC sau un SAMSUNG la abonament.