| Andreea_Cristina_Tilinca_1990 a întrebat:

Sunt super nervoasa pe telefonul meu. Nu stiu de ce, dar pe oricine as suna, suna cu numar ascuns, dar nu am dat la setari sau altceva. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| fromthehood a răspuns:

Trebuie sa scrii si ce telefon ai logic. Dar cauta in setari ai bifat pe undeva sa iti ascunda numarul!

| Andreea_Cristina_Tilinca_1990 explică (pentru fromthehood):

Este Samsung, CG-C300....nu mai stiu, in fine am gasit rezolvare, cu toate ca nu facusem nimic.