| NinaaAlee a întrebat:

TPU! Va rog sa ma ajutați, e urgent! Ieri mi-am scăpat telefonul pe jos însă nu a avut nimic, și nici nu era zgâriat sau altele. Azi când m-am trezit am văzut ca am niște pete mov și albastre pe ecran.
Ce se întâmplă? Si dacă trebuie sa il repar nu știți, aproximativ, cât m-ar costa? Telefonul e Samsung S3 GT - I9300

2 răspunsuri:
| Alexxx2014 a răspuns:

Ți s-a spart displayul.De costat te-ar costa cam 200-300 RON din câte știu eu.Adică sa iti pună alt display.

| NinaaAlee explică (pentru Alexxx2014):

Oare merita? In plus mi-am mai schimbat o data ecranul... l-am spart mai de mult.