| elenabanica a întrebat:

va rog sa ma ajutati cu un sfat. Ce smartphone sa imi cumpar? nu dispun de bani multi, undeva in jur de 300lei. As prefera un Samsung dar la banii astia gasesc doar sh. Altceva ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bun la acest buget este acesta: http://www.emag.ro/......DP3NVYBBM/
Eu am avut mult timp E-Boda și crede-mă că sunt destul de bune aceste telefoane de la E-Boda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eboda sa stii ca merita. Mama foloseste. Si eu l-am folosit vreo doua luni. destul de ok... Mi-a rulat real racing 3 ce nu ruleaza pe tel actual ( Samsung galaxy core prime ). Eu vorbesc despre eboda x450 storm II. Costa cam 380 lei sau mai putin. Depinde de unde il cumperi. Nu te baga la telefoane SH. Doi la mana, nu stii ce cumperi. Nu stii de cate ori a fost scapat pe jos, ce probleme a avut. Nou fiind, altfel este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.altex.ro/......core-black

Uite, si costa 310 lei. Cumpara acum cat mai are. Pe eMAG, flaco pcgarage stoc epuizat. Se vinde asa ieftin pentru ca vin alte modele din urma.

| Revenger a răspuns:

La ~200 lei gasesti Samsung S2 SH si este mult mai ok decat acel e-boda recomandat mai sus.

| elenabanica explică (pentru Revenger):

Mersi,dar de Philips s388 ce parere ai?