| Briosa874 a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa imi cumpar un Samsung galaxy s4, daca fac abonament red 30 si imi dau si punctele cat va trebuii sa platesc pentru telefon?

Răspuns Câştigător
| SweetFashion a răspuns:

Heii!
Presupun ca esti in Vodafone...
Intra pe site-ul celor de la Vodafone, iar acolo iti faci un cont de MyVodafone, unde introduci numarul de telefon pe care ai punctele de loialitate, iar acolo va scrie cate astfel de puncte ai.
Din cate stiu, un punct de loialitate valoreaza 0.01 Euro, deci in functie de cate puncte ai, suma pe care o platesti pe telefon scade.
Deci intra pe :
https://www.vodafone.ro//personal/index.htm#tab-1
Have a nice day!