| Thebestkiller a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou dar nu stiu ce telefon.Mi s-au propus doua telefoane:ORANGE HIRO si NOKIA LUMIA 520.Care e mai fain? Sau daca stiti unul mai fain spuneti. Bugetul este 550lei.

3 răspunsuri:
| Idle a răspuns:

Iti recomand Nokia Lumia deoarece este mai fluid ca un android, mai usor de folosit si are un aspect mai placut + o gramada de culori disponibile.

| Olivian007 a răspuns:

Pai, ti-as recomanda Samsung galaxy TREND, chiar daca are camera 3 MP scoate foarte bine.Are si bliț si nu vei regreta. Sau galaxy FRESh, e cam la fel thinking Pe eMAG e stoc epuizat, dar poti suna la ei si sa intrebi cand iti poate oferi un nou stock.Cam atat! Daca ar fi din alea 2, m-as duce spre NOKIA[e o firma serioasa]. Funda?

| reaka a răspuns:

Eu iti propun HTC ONE