| rDeea a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou şi m-am gândit la Samsung galaxy s3 mini happy Ce ziceţi? Ce ştiţi despre acest telefon?
Dau Fundă :3

7 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

La bani lui ti-as recomanda un HTC desire 310 are ecran mai mare arata mai bine.

| rDeea explică (pentru notefree):

Nu contează să fie ecranul mare...Nu vreau "fite" să fie bun ş-atât

| notefree a răspuns:

Htc e chiar bun face poze bune eu.
Este mai performant.eu ti-l recomand

| LenoreVoldaren a răspuns:

Depinde la ce îl vei folosi în mare parte și la cât ești dispusă să dai pe un telefon.

| deliqventa13 a răspuns:

E adorabillll

| rDeea explică:

Din câte am auzit şi pe alte site-uri nici Samsung-ul nu-i rău dar mă voi gândi până Duminică

| neversayneveydear a răspuns:

Heii :* ce pot spune una dintre cele mai bune prietene ale mele are acest telefon si nu pot spune ca este prea bun. I se blocheaza ecranul si nu merg aplicatii pe el intr un numar mare. As sustine mai mult un s2 care e cam la aceiasi bani dar mult mai bun. Sper ca ti am fost de ajutir pupici. Fundita? :3