| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Poti face cost suplimenta pe cartela?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Dupa ce termini creditul, adio apeluri.

| CautNume a răspuns:

Nu, nu ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cartela = PREPAY. PREPAY = ai platit ceva. Logica spune ca in clipa cand termini de consumat ce ai platit, nu mai poti acumula cost suplimentar...pentru ca el se plateste inainte.

Abonament = POSTPAY. Adica platesti DUPA ce consumi. Si aici, da, poti acumula o gramada de costuri suplimentare. Limita nu exista.

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Costul suplimentar îl poți face doar pe abonament,însă pe cartelă poți consuma doar creditul pe care îl ai, dacă rămâi fără, nu mai poți apela sau da sms-uri, încă pe abonament da, adăugându-se costul la factură.

| MikiMIHAI1324 a răspuns:

Intrebare capcana ( asemanatoare cu a ta)
Pamantul este patrat / plat? si daca da oare putem cadea de pe el?
Raspuns prea evident NU!

| al3x955 a răspuns:

Nu, daca sa zicem esti intr-un apel si ramai fara minute/credit acel apel se intrerupe si primesti un mesaj care te anunta ca trebuie sa iti reincarci cartela

| B3STqB0Y a răspuns:

Nuwinking
Numa pe abonament se poate face.