| Star1234 a întrebat:

Va rog imi spuneti si mie ce telefon sa aleg dintre: Allview x1 Soul, Nexus 5, Samsung Galaxy S4 Active?

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut!
La Allview nu o sa ai parte decat de lag pe jocurile gen real racing 3/ modern combat zero hour... Eu as alege Nexus-ul. Samsung e cel mai comun telefon posibil... Acelasi design la toate telefoanele, arata mult prea comun

5 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Active-ul nu este prea reusit, Allview=China.Nexus ar fi cel mai bun

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Nexus 5 este cea mai buna alegere
http://bit.ly/RD8g9q (link generat de conversion marketing) in niciun caz sa nu faci alegerea unui Iphone

| Wenttmann a răspuns:

Allview chinezarie, Nexus un rahat mare, Samsung ceva bunicel. Sfatul meu e sa iei un ihone 4-4s sau Htc one

| hp8510p a răspuns (pentru Wenttmann):

Nexus-ul sta foarte bine la toate capitolele mai ales la software.Singurul minus pe care il are este bateria

| YellowMoon a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea eu as alege Allview x1 Soul! Este foarte frumos, foarte bun si are multe chesti!
Uite-te mai bine la el aici http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/x1-soul/descriere/