| XYoMenFlorynX a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon. Da nu stiu inca ce telefon mi sar potrivi.Va rog sa imi lasati niste pareri si niste modele de telefoane in bugetul de 150€.Mam gandit la Alcatel Pop C9 cu o camera de 8 MP si 4GB, ce ziceti este bun? As Vrea ceva asemanator, Multumesc Frumos.

5 răspunsuri:
| Chiperi a răspuns:

Telefonul nu este bun socate doar 11610 in antutu si are doar 4GB intern ( stiu ca se poate extinde cu un card dar aplicatiile folosesc si memorie interna). Eu recomand un xiaomi redmi 1s este mult mai bun. Funda big grin

| XYoMenFlorynX explică:

Nu are un design frumos.

| XYoMenFlorynX explică:

S4 nu costa mai mult?

| lacoste98 a răspuns:

Un Samsung galaxy s3. Un telefon perfect!

| denis123dragos a răspuns:

Samsung galaxy s4