| Julia125 a întrebat:

Buna vreau sa imi iau un telefon si nu stiu care este mai bun. Pana acuma am ales modelele aestea: Evolio-Happy-Alb/ Allview P6 life/Lg G2 mini?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,dupa parerea mea cel mai bun e Allview P6 Life pentru ca:E cu 2 Sim, e cnstruit din material de calitate, e cu 2 camere foto ce ofera o calitate buna fotografiilor tale, camer de 8, 0 Mp, are GPS cu suport software Sygic, poti procura husa de culoare neagra de tip carte.Eu l-as alege pe acesta, dar tu alegi. Sper ca te-am ajutat.

| notefree a răspuns:

P6 life ecram mare mai ieftin ca g2 mini, dual sim ecran de 5 inch o camera foto buna.

| TwiSt1997 a răspuns:

Ti-as sugera g2 mini.

| tHeOdAnUtz04 a răspuns:

Parerea me ia-ti LG G2 mini pentru ca unele din celalalte se pot strica sau nu stiu pot avea probleme cu display-ul. Eu mereu aleg marci populare de ex Samsung LG Nokia astea sunt. Sper ca te-am ajutat :-)