| KeZiki a întrebat:

Vreau sa imi pun cyanogenmod pe galaxy y GT-s5369.Va rog sa imi dati un tutoarial sai sa imi spuneti daca se poate face asa ceva?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Daca nu le ai in astea, iti recomand sa te duci cu telefonul la un service gms pentru a-i pune cyanogenmod. La cat de invechit este telefonul, nici nu cred ca merge pus pe el. Tutorial de youtube oricat de explicit in asta ar fi nu-ti dau, pentru ca lu nenea ala poate sa-i reuseasca, nu fiecarora le poate reusi operatiunea pot survenii diferite erori.