| adrian9999 a întrebat:

Am un Samsung galaxy Y S5369 YOUNG si cand sun pe cineva,, si vorbesc nu se intelege, semnal am. care poate fi cauza?

Răspuns Câştigător
| Crisstyanos a răspuns:

Datorita sistemului android si a tuturor pieselor care le foloseste ei bine sunetul este diminuat pentru o functionare mai buna stiu pentru ca si eu am si am aceeasi problema

| adrian9999 explică (pentru Crisstyanos):

Mersi de rasp deci nu is singurul... si cum pot rezolva asta sa vb mai tare sau cum?

| adrian9999 explică (pentru Crisstyanos):

Mersi de raspuns, dar cum pot rezolva asta sa vorbesc mai tare? sau cum?

| Crisstyanos a răspuns (pentru adrian9999):

C-am asa ceva scuze ca rasp asa tarziu