| rox09 a întrebat:

Vreau sa instalez whatsapp.ul pe un Nokia asha 210 dar nu reusesc. Telefonu are deja aplicatia whatsapp launcher,dar nici macar nu se deschide,imi da eroare. Am incercat sa descarc altul, dar dupa ce introduc nr de telefon,la fel, da eroare. Ma poate ajuta cineva, stiti ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Soltuz_Codrin_1994 a răspuns:

Pai sterge-l pe asta cu eroare si descarca unul nou

| rox09 explică (pentru Soltuz_Codrin_1994):

Whatsapp launcher nu se poate sterge, iar ce am descarcat si am incercat sa instalez de mai multe ori, la fel da eroare.