| SevenSuperGirls a întrebat:

Vreau sa-mi iau un iPhone 5c si pun acesta intrebare pentru cei care au: pot pune dupa el videoclipuri de YouTube (imi fac cont) sau daca merge clipuri personalizate (sunt fata laughing ) Sau daca nu merge sa pun clipuri pe el,sa-mi spuneti pe ce telefon merge. Multumesc muult! FUNDA! :* Pun acesta intrebare pentru cei care au acest telefon si stiu. Cat mai repede, ca sa stiu!

Răspuns Câştigător
| Solutionistul a răspuns:

Buna! DA, clar ca poti! Iar telefonul e exceptional de bun si iti zic din experienta!