| lenutzzzzza a întrebat:

Vreau sa-mi instalez dictionar englez-roman in telefonul meu (Nokia 603), dar nu stiu cum. Poate cineva sa-mi spuna niste lincuri sau sa-mi explice cum? Va rog frumos!

1 răspuns:
| Exio a răspuns:

Ar trebui sa gasesti pe Nokia Store dictionar. Nu stiu daca este compatibil insa cu telefonul tau. La mine merge pe Nokia N8.Ca sa instalezi intri pe Nokia Store si alegi dictionarul si dai download, apoi dupa finalizarea descarcarii el se va instala singur.