| Oana_Vaida_1991 a întrebat:

Un numar unde as putea sa ascult un mesaj vocat lasat?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 3 ore | Oana_Vaida_1991 a întrebat:
Un numar unde as putea sa ascult un mesaj vocat lasat?"

Exprimarea ta din topic nu este clara, cine a lasat mesajul, tu sau altcineva ti-a lasta tie emsajul?

Daca mesajul ti-a fost LASAT DE CINEVA TIE, pe telefonul tau mobil, mergi in mesajeria telefonului tau si vei gasi un mesaj pe care scrie "voice message" il deschizi si formezi numarul care scrie acolo, ca-ti va reda spre ascultare mesajul primit.

Daca TU ai lasat cuiva mesaj pe telefon, atunci tu nu ai cum sa mai auzi mesajul vocal, pe care tu l-ai trimis cuiva.

| darrio2007 a răspuns:

Ce rețea?

| Simpatic a răspuns:

Nu ai spus reteaua!

pentru Orange formezi 555 sau 0744945550

pentru Vodafone 333 sau 334

| darrio2007 a răspuns (pentru Simpatic):

Nici ea nu o stie.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Hehe, da, nu a intrat sa mai clarifice asta
sunt multe intrebari prea generale pe TPU

| darrio2007 a răspuns (pentru Simpatic):

Probabil a rezolvat problema.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Probabilwinking

| Torrpi a răspuns:

Depinde de retea. Fiecare are un numar scurt pentru mesageria vocala.
Ori spui reteaua, ori cauti pe site-ul lor.