| anonim_4396 a întrebat:

Buna,vreau sa stiu daca se merita sa cumpar un ipone 4s, 16gb decodat cu gevey alb blocat icloud, acesta spune ca:Este din Suedia pe Telenor dar e decodat cu gevey.
IMEI- ul si serialul sunt curate, nu este declarat furat s-au bagat in blacklist.

I- am facut update la iOS 7 si i- mi cere o adresa de email si o parola pe care nu le stiu. Nu pot intra in meniu!
Va rog sa imi spuneti daca sa il comand si daca poate fi deblocat? Funda + vot!

2 răspunsuri:
| doNNNNs a răspuns:

Nu inteleg exact ce vrei sa spui dar. ma gandesc ca te referi la adresa de G-Mail si Parola contului celui care a cumparat primul telefonul. Cel de la care l-ai cumparat ar trebui sa le stie, cereile lui. Sper ca am raspuns corect x_x. Bafta.

| Ionitapupic a răspuns (pentru doNNNNs):

Dar el spune ca nu le mai stie, pot sa mai fac ceva?