| Deeiiutsa a întrebat:

Buna ziua!
Am si eu cateva intrebari:
Este cineva care a achizitionat un telefon cu programul Orange phone credit?
Cum il poti >achizitiona?
Trebuie sa fie sau sa iti faci >abonament?
Cat la suta este reducerea?
Si tot ce mai stiti despre acest program! Va rog!
Ofer fundita, multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Programul Orange Phone Credit se adreseaza clientilor PrePay si ofera posibilitatea achizitiei unui smartphone la un pret special. Reincarcand cu minim 4 euro, primesti un bonus care este pus deoparte de Orange si poate fi folosit dupa 6 reincarcari. Astfel, poti beneficia de reducere dubla la achizitia de telefon, prin dublarea creditului acumulat in contul Orange Phone Credit. Mai multe informatii despre programul Orange Phone Credit gasesti aici http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/orange-phone-credit.html.
O zi buna,
Orange Helpers

| justyoung9 a răspuns:

Indiferent de modalitatea de achizitie a telefonului, din suma toatala de plata se retrage creditul acumulat in urma acestui program, care este valabil 1 an si pe care il primesti la fiecare reincarcare, in functie de suma reincarcata.

| Deeiiutsa explică (pentru justyoung9):

Dar trebuie sa fiu pe abonament?

| justyoung9 a răspuns (pentru Deeiiutsa):

Nu neaparat