| Valixst a întrebat:

Buna ziua, am un iphone 6 pe care nu l-am mai folosit de ceva timp, este al meu cumparat de nou si l-am blocat definitiv, imi da (iphone dezactivat conectare la itunes) am incercat sa bag mailul cu parola de 10 ori si s-a blocat. Se mai poate face ceva, adica sa il rezolv singur cu mailul sau cu laptopul ori este iremediabil? Multumesc

1 răspuns:
| PringAloe a răspuns:

Iremediabil nu cred ca este, cel putin daca o sa te adresezi unui service gsm iar asta inseamna sa cheltui niste bani, in rest nu stiu ce ai putea face tu ca sa rezolvi problema respectiva.