| anonim_4396 a întrebat:

am un LG g3. am vb la telefon si deodata s-a oprit dsplay`ul, telefonul nu a fost scapat. care poate fi cauza. si ce sanse sunt sa fie stricata placa de baza sau display`ul sa se fi ars. doar asa fara motiv happy.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Dar nu e descarcat complet?

| Flaviu_Erdös_1993 a răspuns (pentru untu):

Buna. nu e icnarcat complet l-am lasat o noapte intreaga. l`am pornit dimineata porneste se aude tot si cand apas pe cate ceva. doar nu vad pe ce big grin

| untu a răspuns (pentru Flaviu_Erdös_1993):

Daca aveti un certificat de garantie si puteti sa mergeti la magazinul de unde v-ati procurat telefonul si aratati vanzatorului ce problema aveti si o sa va trimita la un service specializat!