| dennyell a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4.
Am lasat telefonul pe masa, totul era bine merci.
M-am intors dupa 10 minute, am gasit telefonul stins. Am incercat sa il aprind, dar imi apare sigla cu "Samsung Galaxy S4" si atat, se stinge la loc.
Ce ar putea sa aiba?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| GabrielStn a răspuns:

Probabil nu mai ai baterie. sau e o problema cu soft-ul, resoftarea costa in jur de 50 de lei.

| dennyell explică (pentru GabrielStn):

Avea cel putin 90%, in urma cu 30 min l-am scos de la incarcat iar pana acum bateria nu mi-a facut nicio figura, deci nu cred ca ea este de vina...

| GabrielStn a răspuns (pentru dennyell):

Atunci este o problema de soft. Trebuie resoftat.

| razvanrux a răspuns:

Problema Software sau Hardware, mergi la un expert in telefoane