| Ady5890f a întrebat:

Buna ziua, am un Xiaomi Redmi Note 11 Pro de 2 luni si de 2 zile tot incepe sa se blocheze si sa numai pot apasa nimic si se stinge de tot si reporneste, de la ce poate fi?
Mulțumesc

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca este in garantie ia legatura cu magazinul de unde l ai cumparat si du l inapoi la ei sa il repare.

| Wr3nch a răspuns:

Depinde. Poate fi defect de la el, poate ai descarcat ceva nepotrivit. Daca e din magazin si ai garantie, recomand sa il trimiti in service.

| Ady5890f explică (pentru Wr3nch):

Ok dar pana acum nu mi-a facut asa...e ciudat deodata a inceput sa faca asa nu am descarcat nimic naspa, cei drelt l am spart in partea dreapta sus in rest nimic

| Wr3nch a răspuns (pentru Ady5890f):

Faptul ca e spart indica o trântă bună, si asta poate strica componente interne.

| Wr3nch a răspuns:

A zis ca la spart. Deci 0 garantie.

| Ady5890f explică:

Luati as animeurile la frecat