| cipi90 a întrebat:

as dori sa-mi iau un telefon si vreau un sfat din partea voastra! Sa se incadreze undeva la 500 lei la abonament (un abonament decent de maxim 10 euro), sa nu fie foarte lat, maxim cat un iphone 5 si sa aiba sistemul de operare android!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Caută ofertele celor de la Digi, Vodafone, Telekom, Orange si altii.

| cipi90 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am primit raspuns dupa 2 ani laughing)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru cipi90):

Nu m-am uitat la data cand ai pus intrebarealaughing Intr e timp cum ai rezolvat situatia? Iarta mă am gresit.