| Bandrabur_Mircea_1993 a întrebat:

Buna ziua as dori sa-mi spuneti ce tableta at fi mai buna dintre: Samsung galaxy tab 3 10.1, ipad 4, google Nexus 10. Multumesc!

5 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Galaxy Tab 3 bineinteles: http://bit.ly/17DaJkD Vezi review-urile de aici.

| hp8510p a răspuns:

Eu as alege tab 3 10.1

| Gabriel_Alexandru_1997 a răspuns:

Google Nexus 10.

| MrRolland a răspuns:

Ma diferenta dintre ele este mare: Ipad 4 e cel mai bun adica calitatea ecranului e incredibila dar e si costisitor tab3 e un Samsung nu prea ma incanta iar google Nexus 10 e ok adica si pretul este potrivit si performanta si in plus este de la firma Asus care este pe locul 1 la performanta pe pret

| MrRolland a răspuns:

Ma diferenta dintre ele este mare: Ipad 4 e cel mai bun adica calitatea ecranului e incredibila dar e si costisitor tab3 e o tebleta mai mult de fete sau de afaceri iar google Nexus 10 e ok adica si pretul este potrivit si performanta si in plus este de la firma Asus care este pe locul 1 la performanta pe pret