| Dan12334455 a întrebat:

as dori sa stiu si eu niste pareri despre o husa clear view pentru SAMSUNG GALAXY A8!
Va rog nu va dati cu parerea daca nu ati cumparat-o!

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Ce vrei sa stii mai exact despre ea? Eu nu recomand nici o husa de tip flip (alea cu capac) pentru ca daca ai ghinionul sa scapi telefonul in timp ce il folosesti, intotdeauna va cadea cu ecranul in jos, sau daca va cadea pe lateral o sa ai surpriza la un moment dat sa vezi ca iti sare si husa de pe telefon, in directii diferite.
Cea mai buna protectie o ofera o husa clasica + folie protectoare din sticla securizata.

| AdrienWH a răspuns:

Nu recomand huse de tip flip (tip carte).Dar daca tot ti o doresti eu zic ca merita.Am vazut la un prieten si zicea ca e multumit de ea.Acum ramane la aprecierea ta daca vrei o asemenea husa.Eu personal as alege una de la UAG.